Przeprowadzki standardowe

Każda przeprowadzka wymaga dobrej organizacji, w przeciwnym wypadku przerodzi się w trudny do ogarnięcia chaos. W naszej firmie doskonale wiemy, że przeprowadzka do nowego lokum to zadanie bardzo złożone, mogące powodować spory stres i niepotrzebne napięcie. Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy więc różne pakiety usług przeprowadzkach. Najpopularniejsze przeprowadzki standardowe to usługa skierowana do osób, które chcą we własnym zakresie posegregować oraz spakować drobne przedmioty, szkło, bibeloty czy książki. My dostarczamy kartony w cenie 3 zł za sztuka, w których można bezpiecznie ułożyć różne przedmioty. Zapewniamy także kartony do przewożenia odzieży w pozycji widzącej. Wszystkie spakowane rzeczy znosimy oraz wnosimy do nowego lokum, stosując wózki i pasy usprawniające cały proces.

W skład usługi przeprowadzki standardowej wchodzi również zabezpieczenie mebli za pomocą folii stretch. Jest to doskonały sposób na zabezpieczenie drzwiczek i szuflad przed otwarciem się podczas przenoszenia. Ponadto folia stretch zapewnia ochronę przed panującymi na zewnątrz warunkami, co jest szczególnie ważne, gdy pada śnieg lub deszcz. Folia usztywnia również konstrukcję mebla, co zapobiega różnego rodzaju uszkodzeniom. W przypadku, gdy jest to niezbędne, dokonujemy demontażu i ponownego montażu mebli. Najczęściej dotyczy to takich mebli, jak łoża małżeńskie, dwudrzwiowe szafy o wysokości powyżej 2m, meblościanki, łóżka piętrowe czy szafy trzydrzwiowe.

Do przeprowadzki wykorzystujemy pojazdy, które są odpowiednio przystosowane do tego rodzaju usług. Nasze auta można w łatwo sposób załadować i rozładować, a przewożone nimi przedmioty nie są narażone na uszkodzenia. Na wyposażeniu mamy także koce transportowe, które chronią meble przed ocieraniem się o siebie i porysowaniem. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz dogodne terminy. Pełną ofertę można znaleźć na naszej stronie internetowej. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.