Przeprowadzki ekonomiczne

Planujesz przeprowadzkę i zastanawiasz się jak przewieźć wszystkie rzeczy do nowego lokum? Nie martw się, z nami wszystko się uda. W naszej ofercie znajdziesz usługę przeprowadzek ekonomicznych, dzięki którym całe Twoje mienie trafi bezpiecznie do miejsca przeznaczenia. W skład usługi wchodzi m.in. wyniesienie rzeczy z lokalu, przetransportowanie ich do nowego lokum oraz wniesienie. Usługa nie obejmuje elementów ochrony mienia, co oznacza, że klient sam odpowiada za spakowanie oraz odpowiednie zabezpieczenie mienia. Tego typu przeprowadzki polecane są przede wszystkim osobom, którym zależy na szybkim i tanim transporcie rzeczy. To propozycja także dla osób, które nie potrzebują żadnych zabezpieczeń do transportowania mebli, ponieważ nie są one potrzebne – dotyczy to np. mebli ogrodowych czy regałów do piwnicy.

Przeprowadzka ekonomiczne to rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić na materiałach do zabezpieczenia oraz czasie. Oczywiście klient może samodzielnie zabezpieczyć meble i spakować przedmioty do kartonów, które wypożyczane są przez naszą firmę. Usługa nie obejmuje odpowiedzialności naszej firmy za wszelkie zniszczenia będące efektem nieodpowiedniej ochrony mienia. Przeprowadzki ekonomiczne polecane są zwłaszcza w przypadku transportu rzeczy drobnych, np. samych worków, kartonów lub toreb, bez mebli.

Decydując się na przeprowadzkę ekonomiczną warto zadbać o to, aby dobrze zabezpieczyć przedmioty, które mogłyby w czasie transportu ulec uszkodzeniu. Najbardziej przydatne są oczywiście kartony, które dostępne są w różnych rozmiarach. Do mniejszych kartonów należy wkładać rzeczy ciężkie i delikatne, natomiast do większych przedmioty bardziej wytrzymałe i lżejsze. Na każdym kartonie warto umieścić informację o tym, co się w nim znajduje, ponieważ znacznie usprawni to proces wypakowywania w nowym miejscu. Część dobytku, np. odzież, można spakować do foliowych worków. W taki sposób można spakować nie tylko odzież, ale również ręczniki, pościel, kurtki czy dziecięce zabawki. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.