Przeprowadzki kompleksowe

Przeprowadzka to prawdziwy test cierpliwości i odporności na stres. Wiąże się nie tylko ze zmianą miejsca zamieszkania, ale przede wszystkim z koniecznością przetransportowania wszystkich niezbędnych przedmiotów. W naszej firmie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przeprowadzka to zadanie bardzo wymagające logistycznie. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów ofertę przeprowadzek kompleksowych, obejmujących szeroki zakres usług związanych z transportowaniem i zabezpieczaniem mienia. Dzięki naszemu wsparciu przeprowadzisz się szybko i bezstresowo, unikając niepotrzebnych napięć i problemów.

Przeprowadzki kompleksowe to propozycja dla każdego, kto zmienia miejsca zamieszkania. Nasza oferta obejmuje m.in. pakowanie wszystkie drobnych rzeczy, w tym również książek, bibelotów czy szkła. Bezpiecznie transportujemy także antyki oraz inne cenne przedmioty, wymagające specjalnego traktowania. Dokładnie zabezpieczamy meble, dzięki czemu nie musisz martwić się, że zostaną w jakikolwiek sposób uszkodzone podczas przewozu do nowego domu, mieszkania czy biura. Szczególnie dokładne oklejamy rogi mebli, ponieważ to one są najbardziej narażone na uszkodzenie w czasie przenoszenia. Każdy karton z rzeczami opisujemy, aby ułatwić proces wypakowywania w nowym lokum.

W cenę usługi przeprowadzki kompleksowej wchodzą wszystkie niezbędne materiały, takie jak kartony, stretch czy folia bąbelkowa i taśmy klejące. Korzystamy wyłącznie ze sztywnych, solidnych kartonów posiadających skrzydła pozwalające na zamknięcie zawartości. Dysponujemy kartonami o różnej wielkości, co ułatwia spakowanie wszystkich przedmiotów. Na życzenie klienta stosujemy także kartony do transportu wiszącego, które są niezbędne przy przewozie cennych futer, garniturów czy eleganckich płaszczy. W razie potrzeby dokonujemy demontażu i ponownego montażu mebli, a jeśli jest taka możliwość to transportujemy je w całości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.